Internetas kompiuteryje prijungus telefoną?

Prieš savaitę į nusipirkau naujutėlaitį Samsung NC10 netbooką. Per tą savaitę teko išvykti ten, kur apie wifi gali tik pasvajoti. Tačiau interneto tai reikia net gi kaime :/ Bet aš radau išeitį – naudojausi internetu kompiuteryje prijungęs savo Nokia N95, kuris tuo metu veikė kaip modemas. Tai padaryti labai paprasta naudojantis Nokia PC Suite programa. Naudota operacinė sistema – Windows XP (buvo įrašyta netbooke). Žemiau pateiksiu kaip tiksliai reikia jungtis.

1. Prie kompiuterio reikia prijungti telefoną. Tą padaryti galite tiek bluetooth, tiek usb sąsajomis.

2. Atsidaryti Nokia PC Suite programą. Paveikslėlyje, kairėje, matome, jog telefonas prijungtas bluetooth ryšiu. Spaudžiame dešinėje esančią ikoną Connect to the Internet.

3.Atsivėrusiame lange spaudžiame Configure.

4. Pasirenkame modemą. Aš savo atveju renkuosi bluetooth, tai priklauso nuo to, kaip prijungėte telefoną prie kompiuterio.

5.Renkamės Configure the connection manually. Tai reiškia, jog nesinaudosime iš anksto paruoštais šablonais, o įvesime nustatymus patys.

6. Įvedame Access point laukelyje prieigos taško pavadinimą. Aš naudojuosi BITE GSM Labas paslaugomis, todėl mano access point yra wap. Jei naudojatės kitų operatorių paslaugomis, jums reikės pasidomėti, kokius nustatymus reikia įvesti. Spaudžiame žalią varnytę, tuo baigdami konfigūraciją.

7. Telieka paspausti mygtuką Connect.

8. Jau turime internetą savo kompiuteryje.

Tiesa, telefonas kaip modemas veiks tik tada, kai bus budėjimo rėžime. Jei tuo metu kas nors skambins ar siųs Jums žinutę, ryšio nebus. Nereiktų pamiršti, kad operatoriai skaičiuoją siųstų duomenų srautą, o už jį reikia mokėti nepigiai. Būtent todėl mano aprašytas metodas labiau tinka tada, kai tikrai labai skubiai reikia interneto, o reikalingų operacijų mobiliojo telefono naršyklėmis negalima atlikti.

31 comments on “Internetas kompiuteryje prijungus telefoną?”

 1. Javainis Reply

  As jau metus tokiu budu interneta turiu. Sugedo omni connect modemas, tai pajungiau telefona.

 2. Eugenijus Reply

  As anksciau taip naudodavausi 🙂 Tikrai ne blogiausias variantas 🙂

 3. Voxas Reply

  Esu buvęs pasijungęs internetą, bet man neprireikė nei pc suite programos. 😛 Jei operatoriai nelimituotų duomenų srauto, būtų idealus variantas kai išvažiuoji atostogaut į kaimą ir nenori būt atsilikęs nuo pasaulio. 🙂

 4. Justinas Reply

  Na Su PC Suite programa viskas tampa paprasčiau. Ji tik supaprastina viso dialupo kurimą. Aišku, kad ji nebūtina 🙂

 5. Knell Reply

  Buvau pajungęs N96 tokiu būdu. Tik su laidu. Tada lyg ir nedingo ryšys dėl SMS.

 6. Mantas Reply

  Aš irgi savo SE K800 pasijungiu, kai kaime būnu, tik per laidą. Gaila, kad EDGE nėra, o 3G netraukia, tai tenka su GPRS trūnyt.

 7. nerijus Reply

  nuosirdus didelis dekui. isgelbejai nuo ilgo vargelio beieskant kaip nustatyt reikia.

 8. Gediminas Reply

  O negalima naudoti kompiuterio interneta telefone? gal yra tokia galimybe?

 9. Justinas Reply

  Na aš žinau tik vieną variantą, kurį naudoju pas save namie, tai bevielis maršrutizatorius 🙂 Kitaip sakant wifi namie. Maršrutizatorius su kompiuteriu sujungtas laidu, o telefonas, netbookas jungiasi wifi ryšiu 🙂

 10. Nerius Reply

  Geras dalykas as tai nokia 3110c prijungiau ir viskas ok 🙂

 11. gizaz Reply

  pas mane tai kazko uzstrigsta pasileidziu ispradziu ok bet bet paskiau dingsta tip nebegaun tu paketu bet as juos siunciu ka daryt? Pas mane noka 5800

 12. marius Reply

  aisku,tai iseitis,kai reikalingas internetas,bet kai gavau 1000lt saskaita pora dienu pasedejas,dingo noras tokiu budu prisijungt… 😀 😀 😀

 13. Justinas Reply

  Nu nežinau kaip tu tiek pravarei, nebent torrentus naudojai ir 3g isijungęs buvai 😀 Su galva reikia viską daryti.

 14. S Reply

  Sveiki gal kas galit padėt šiuo klausymu:
  viską padariau kaip čia ir pateikta, tačiau beintsaliuojant pačią pc suite neužsiinsaliavo modem, rašė kad kažkokie problem ir bandandant prisijungti, ten kur reikia pasirinkti modemą langelis lieka tūščias. Telefoną jungiu per usb. Kas galėtų būti? Iš anksto ačiū!

 15. alvydas Reply

  Dekoju labai gerai prisijunge ir veikia puikiai su nokia 6300. 8)

 16. Andrius Reply

  Gal kas bandet per samsung s7220 prijungt interneta prie PC?

 17. Mindaugas Reply

  Dekui, labai geras dalykas.
  Turiu nokia 5530 xpressmusic. Parsisiunciau PC Suite, idiegiau, ikisau USB laida, pasiule telefona updaitinti ir viskas veikia net nieko konfiguruoti nereikejo. 🙂

 18. Perkunas Reply

  jai nori pasijungti per samsung tai parsisiusk programa ‘‘New samsung pc suite’‘ turetu veikti kaip ir nokijom pc suite gal 😉

 19. Edvinas Reply

  man neina prisijungti , nezinau kodel , meta vis connect failed, gal patarsit zmones ka daryti?

 20. Justinas Reply

  Tau reikėtų susirasti wifi tethering. Nežinau kaip tavo telefone tiksliai vadinasi ši funkcija.

 21. Lina Reply

  Sweiki, gal zn kame beda jungiuos nokia 2730 prie kompiuterio per usb, i kompa programa idiegiau kaip cia rasyta taip ir dariau bet man wis ismeta, lentele kad modemo neranda? Ir toliau nieko nebeleidzia daryt.

 22. Lina Reply

  Taip bandziau, ir nieko tas pacia lentele ismeta. operacine sistema windows xp,

 23. Lina Reply

  Beje gal zn kodel pwz as narsydama internete per sawo tel, sawo pazintyse negaliu atr laisku? Kai paspaudziu atr man ismeta per wisa tel balta ekrana tuscia?

 24. Mantas Reply

  Ka man daryt pajungiu nokia c1 prie pc suite paspaudziu conection to internet ir isoka lentele failed to establish a network connection!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *