Kaip panaikinti Google fade efektą?

Taip jau sutapo, kad antras mano įrašas iš eilės yra apie Google projektus. Ne, aš Google dar nedirbu.

Turbūt dauguma Jūsų pastebėjo, jog užkrovus Google paieškos puslapį, jame matyti tik paieškos forma ir logotipas, o pajudinus pelę atsiranda ir kitas turinys. Mane tokie efektai blaško, išmuša iš ritmo ir aš tiesiog pamirštu, ko norėjau ieškoti. Bet nėra problemų be išeičių. Apie tas išeitis ir papasakosiu.

 • Galite naršyklėje išsijungti javascript palaikymą, tačiau tai prastas sprendimas, nes tokiu atveju javascript neveiks kituose puslapiuose ar Google produktuose. Šiek tiek paieškojęs radau būdų, kaip išvengti to fade efekto.
 • Reikės javascript failiuko, kurį galite parsisiųsti čia
  Jei jau atsisiuntėte, tuomet reikia priversti naršyklę naudoti tą skriptą.

Firefox. Reikės GreaseMonkey, kurią oficialiai į naršyklę įdiegti galima čia. Tuomet einame į aukščiau minėtą puslapį ir įsidiegiame Disable Google Fade-in skriptą. Ir viskas.

Opera. Padės šis straipsnis

Chrome. Reikės persijungti į dev-channel ir panaudoti mano anksčiau paminėtą skriptą.

Jei netyčia naudojate Internet Explorer naršyklę, kurios aš tikrai nerekomenduoju, tai tada įdiekite IE7Pro, išsaugokite šį skriptą kaip nogooglefade.ieuser.js, nukopijuokite į C:Program FilesIEProuserscripts ir įjunkite jį IE7Pro nustatymuose.

Jei kyla kokių neaiškumų, rašykite komentaruose, kiek galėsiu, tiek padėsiu. Bet nujaučiu kad jei jau jus užknisa tas fade efektas, esate patyręs vartotojas ir Jums klausimų nekils.

2 comments on “Kaip panaikinti Google fade efektą?”

 1. Rokas Reply

  Nu bet reikia google tokias nesąmones daryt, galėtų sukurt neįgaliųjų versiją ir viskas.

 2. Ramunas Reply

  Búsqueda: la Web páginas en español

  © 2009 LocalStrike

  labas. kaip panaikinti sia nesamone ant google pagrindinio puslapio,visur ieskojau,nesuprantu.. padek. kazka parsisiunciau netycia is counter strike, ar localstrike kazkokio puslapio, ir nerandu kur ji isinstaliuoti, ar istrinti…. 🙁 aciu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *