Kaip parsisiųsti video iš Youtube?

Atnaujinta 2013-05-14

Laikai keičiasi. Žemiau esantys būdai nustojo veikti, nes Youtube pakeitė savo sistemą ir apsunkino video parsisiuntimą. Šiuo metu žinau vienintelį patogų būdą parsisiųsti video iš Youtube – Keepvid.

KeepVid


Komentaras: Naudojamas Java appletas, galima parsisiųsti begale formatų ir skirtingų kokybių – daugiau informacijos matyti paveikslėlyje.
Vertinimas: 10/10

Senas 2009 m. irašas žemiau
——-

Web forumuose dažnai pasitaiko klausiančių, kaip parsisiųsti video iš youtube. Tokius klausovus dažniausiai siunčiame į google arba, jei būname geros nuotaikos, surandame kokį vieną įrankį ir pasiūlome jį naudoti. Nuspredžiau apsižvalgyti internete ir surinkti kažkiek tokių nemokamų įrankių į vieną tinklaraščio įrašą – tuomet visus užduodančius tokius klausimus galėsiu siųsti čia 🙂

Prieš pradėdamas, noriu pažymėti, šios veiklos neleidžia youtube taisyklės. Todėl aš Jums nesiūlau ir Jūsų neskatinu siųstis iš youtube, o visa čia talpinama medžiaga tik susipažinimo tikslais.

Paviešinsiu kiekvieno išbandyto įrankio ekranvaizdį, trumpai pakomentuosiu patį įrankį ir įvertinsiu jį 10 balų skalėje.

Easy YouTube Video Downloader 1.6


Komentaras: Tai firefox naršyklei skirtas įskiepis. Manau, jog visiems firefox vartotojams jis tinka idealiai, nes prisitaiko ir prie youtube dizaino, galima parsisiųsti .flv, .3gp, .mp4 formatais, nereikia atsidarinėti pašalinių puslapių, pastinti adresų ir t.t.
Vertinimas: 10/10

Gazzump


Komentaras: Šis puslapis geras tuom, jog galima parsisiųsti .flv, .mp3, .avi, .wmv, .wav, .mov, .mp4, .3gp.
Tiesa, leidžia siųstis tik vieną video, vėliau siūlo prisiregistruoti. Registracija nemokama, o prisiregistravus naudotis tarnyba galima nelimituotai (bent jau taip rašo, aš nesiregistravau).
Vertinimas: 9/10

Downloader 9


Komentaras: Veikia labai paprastai, įrašote youtube video adresą, spaudžiate download, tada spaudžiate apačioje pasirodžiusią nuorodą ir siunčiatės. Ši tarnyba taip pat veikia su Metacafe, DailyMotion & Myspace.
Vertinimas: 8/10

KeepVid


Komentaras: Labai paprastai naudojama tarnyba, niekuo labai neišsiskiria. Video galima parsisiųsti dviem formatais – .flv (prasta kokybė) ir .mp4 (gera kokybė).
Vertinimas: 8/10

Video Getting


Komentaras: Šito mėšlo taip pat nepatariu naudoti – paspaudus ant laukelio video adresui įdėti, iššoko trys langai su reklamomis. Konvertuojant ir siunčiantis susipažinau su dar keliomis reklamomis. Geras šis įrankis tik todėl, kad paliko daug formatų:
.wmv, .mp3, .mp4, .mov, .3gp, .avi, .mpg, .mpeg
Vertinimas: 8/10

Vixy


Komentaras: Išsiskiria tuo, jog neduoda siųstis .flv, siūlo pasirinkti, į kurį formatą norima konvertuoti. Taip pat leidžia įrašyti bet kur internete patalpinto .flv failo adresą, ji taip pat konvertuoja į pasirinktą formatą. Naudingas daiktas, jei tingite konvertuoti savo kompiuteryje naudodami kokią nors programinę įrangą.
Vertinimas: 8/10

Ripzor


Komentaras: Niekuo neišsiskiria, nes leidžia parsisiųsti tik .flv formatu.
Vertinimas: 7/10

SaveTube


Komentaras: Galima parsisiųsti tik .flv formatu, taip pat labai lengvai galima prisispaudinėti ant visos begalės puslapyje esančių reklamų. Neužskaitau šito.
Vertinimas: 6/10

RipVideo


Komentaras: Šis puslapis leidžia parsisiųsti .flv formatu net iš 5 web puslapių: youtube, myspace, break.com,video.google.com, pornotube.com. Tiesa, man iš youtube neparsiuntė, todėl įtariu, kad fake.
Vertinimas: nėra

KickYoutube

Kolega @PMusteikis pranešė apie dar vieną puikią ir labai patogią priemonę:

Komentaras: Kai esate youtube puslapyje, užtenka pakeisti esamą adresą iš tarkim youtube.com/watch į kickyoutube.com/watch. Tiesiog prirašyti žodelį kick. Tuomet atsiduriate puslapyje, kuriame galite pasirinkti norimą formatą ir parsisiųsti video tuo formatu.
Vertinimas: 9/10

Taip, žinau, kad yra ir specialiai šitiems reikalams sukurtos programinės įrangos, bet kam ji, jei galima parsisiųsti nepaliekant naršyklės? Būtent todėl apžvalgoje apsiribosiu web puslapiais 🙂

15 comments on “Kaip parsisiųsti video iš Youtube?”

 1. Mantas Reply

  Aš nuo pat pradžių naudoju Firefox+VideoDownloadHelper. Nieko patogesnio neregėjau 🙂
  1. Viskas vyksta iš karto naršyklėje.
  2. Video praktiškai siunčia praktiškai iš visur, ne vien youtube. Ir ne vien video, bet ir muziką ir pan. (iš frype.lt nusivagiu muzikos kartais, kai kitur nerandu 🙂 )

 2. Gabija Reply

  O dar labai atsiprašysiu, kad sutrukdysiu. Bet kai aš paspaudžiu ant “Video Getting” man pirma išmeta tą tinklapį po to po kelių sekundžių išmeta, išvertus iš anglų kalbos “Puslapis, kurio ieškote – nerastas.” Tai gal žinote, kodėl taip yra? :confused:

 3. Lialia Reply

  Zinot cia kazkokia nesamone…Turiu ta pati pirma kur per firefox tinka naudoti jau kai atsisiunciau visus klipus kurie pasileido tik per VLC media taj sugalvojauv isirasyt i kompakta bet kazkokia nesamone gavos nei vienas nepasileido per maga netgi per kompa nepasileido nu ta prasme per diska visur sauktukai buvo!!!!!!…..Taj gal kas nors galit paaiskinti iki kaledu nori toki gera kompakta isirasyti 😀 😀 😀 ?????? 0_0 0_0

 4. Gabi Reply

  Per videogetting neleidžia, rašo, kad nerasta. O per Gazzump nebeledžia siųstis, nes irgi rašo nebegalima. Tai gal turite variantų kitokių. Bet, kad galėtų be programos, kad būtų galima atsisiųsti mp3 formatu.

 5. Analia Reply

  Ačiū labai ;] Tikrai čia yra gerų nuorodų, kurios man labai pravertė 🙂

 6. Lialis Reply

  Gal galit kas padeti ir pasakyti kaip galima susisiekti su administracija ar kitu budu pasalinti kito zmogaus ideta video? :((

 7. gabija Reply

  labai geras straipsnis bet gal galit padeti?kaip jei opera naudojies parsisiust? :shy:

 8. jonas Reply

  Kad siųstis iš youtube reikia tureti programa DownloadHelper

 9. antas Reply

  Parašė Mantas 2009-08-15 23:56 #
  Aš nuo pat pradžių naudoju Firefox+VideoDownloadHelper.

  zzz

  As taip pat ji naudojau, bet dabar, atrodo jis nustojo veikti. Jo nera ir Firefoxo priedu sarase.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *