Nauji metai – nauji rūbai (ir viduriai)

Nuotrauka pasiskolinta iš čia

Gyvenime ateina diena, kai reikia keistis. Dažniausiai pokyčių nuotaikas įtakoja nepasitenkinimas. Buvau nepatenkintas tiek tinklaraščio išvaizda, tiek tuo, kad naudota sistema neatnaujinama jau beveik tris metus. Migruoti nuspręndžiau spontaniškai, toliau sekė apmąstymai, kokią turinio valdymo sistemą pasirinkti. WordPress atmečiau iškart – jau naudoju twitteris.lt projektui . Didesniu griozdu galėčiau pavadinti nebent kokią joomlą.

Vykdant tinkamos TVS paieškas @slonlt mestelėjo pasiūlymą išbandyti TEXTPATTERN. Išbandžiau, o tuomet ir prasidėjo… Buvau apakintas sistemos greičių, taip pat sužavėjo modifikavimo galimybės. Viskas super paprasta. Negana to, dar atradau Textile, kuri pasirodė žymiai patogesnė už BBCode ar tiesiog html rašymą. Susidariau tokį įspūdį, kad sistema sukurta patogumui ir greičiui. Nesiginčysiu, nusileidžia šablonų ir įskiepių gausa blogerių “mekai” WordPress, bet greitis ir patogi minimalistinė sąsaja viską kompensuoja.

Persikėliau ne visus įrašus. Tik tuos, kurie turi kažkokią išliekamą vertę arba yra naudingi. Taip tarsi brėžiu liniją tarp šio tinklaraščio ir asmeniškumų. Stengsiuosi, kad tinklaraštis nebūtų “išsikalbėjimų” vieta, o būtų naudingos ar įdomios informacijos archyvas tiek man pačiam, tiek skaitytojams. Kaip ir rašiau apie tai, kas man įdomu, taip ir rašysiu, tad, ko gero, artimiausiu metu populiarus netapsiu.

O kokia Jūsų nuomonė apie pasikeitimus, tinklaraščio išvaizdą? Būčiau dėkingas, jei praneštumėte apie klaidas ar kokius nors netikslumus.

2 comments on “Nauji metai – nauji rūbai (ir viduriai)”

  1. praeivis Reply

    Sutinku, kad WordPress yra baisiai griozdiškas. Bet vidutiniam blogeriui vistiek patogiausias. Kai rinkausi ką naudoti, tai viską perbandęs, tame tarpe ir textpatern, nusprendžiau, kad kompiuteriai šiais laikais galingi ir kaip nors paveš WP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *