Neriam į elektroninę prekybą

Kiek anksčiau buvau užsiminęs apie “didįjį startą”. Dabar lieka konstatuoti faktą, kad jis jau įvyko! Prieš pat šventes paleidome elektroninę parduotuvę Biworld kompiuteriai . Lūkesčių būta įvairių, o prieš šventes buvę pardavimai nuteikia optimistiškai.

Kadangi už visus internetinės parduotuvės reikalus šiuo metu atsakingas esu aš, tad jei kils kokių klausimų, galite kreiptis tiesiogiai į mane. Dėl nuolaidų taip pat, tačiau perspėju iš anksto – kainos mūsų parduotuvėje tikrai nedidelės, tad nuolaidos irgi 🙂

Galbūt daug kam atrodo šiek tiek savižudiška veltis į elektroninės prekybos rinką, kurioje dabar konkurencija milžiniška, bet kaip sakoma – bijai vilko – neik į mišką. Pasakų apie įmonę neseksiu ir pagyrų nerašysiu, trumpai pasiskaityti galite čia. Taip pat siūlau tapti gerbėju Facebook’e, anksčiau ar vėliau jūsų laukia prizai, o geri pasiūlymai – nuolatos.

Arba kaip patogiau, galite sekti Twitter sistemoje .

Ką nors įsigiję nepatingėkite parašyti atsiliepimą – mums svarbios visos nuomonės. Nesvarbu kur – forume, savo tinklaraštyje ar šio įrašo komentaruose. Visus tinklaraščių įrašus, kuriuose minima Biworld kompiuterių elektroninė parduotuvė, talpinsiu čia – gausite lankytojų. Aišku apie įrašus galėtumėte pranešti šio įrašo komentatuose. Ačiū!

8 comments on “Neriam į elektroninę prekybą”

 1. praeivis Reply

  Pirmame puslapyje sakyčiau per daug prekių.
  Neveikia rūšiavimas.
  Palyginimas irgi nesutvarkytas, o juokingiausia, kad leidžiama lyginti bet ką su bet kuo – kad ir programinę įrangą su televizoriais 🙂
  3 skirtingos RSS juostos ar ne perdaug? Man užtektų ir vienos, o ar tai nuolaidos kuponas ar nauja prekė galima antraštėje išskirti.
  O šiaip su atsidarymu ir sėkmės 🙂

 2. asdasd Reply

  Kam ta reklama tusciam tinklarastyje?

  Matau zmones neissimiega :DDD

  Konsultuojame 10:00 – 18:00 laiku

 3. Justinas Reply

  Ką turite omenyje tuščiame? Vis gi turinį tinklaraštyje kažkokį kuriu, page rank neblogas. O ir šiaip tinklaraštis asmeninis, tad reklama aš šio įrašo nevadinčiau 🙂 Ar tinka toks atsakymas?

 4. vytas Reply

  Ar cia mano browseris blogai kazka rodo, ar parduotuveje prekiu <20 is viso? Vienas nesiojamas kompas, kaikurios skiltys isvis tuscios?

 5. Justinas Reply

  Sveikas, Vytai, problema po importo, perindeksuoju dabar prekes, tuoj viskas bus gerai. Sorry 🙁

 6. kamiccolo Reply

  Šiokių kabliukų vis dar yra 🙂
  Nešiojami HDD Rūšiavimas: Skleistinės dažnis 8)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *