Šiuolaikiškas būdas patobulinti anglų kalbos žinias – 100balu.lt

Grįžtu į savo tinklaraštį ne todėl, kad jo pasiilgau, o todėl, kad noriu kai kuo pasidalinti 🙂 Dalinuosi projektu 100balu.lt. Taip, pavadinimas ne itin daug pasako apie patį projektą, tačiau aš pasakysiu daugiau – tai projektas, padedantis mokytis anglų kalbos. Ir daryti tai šiuolaikiškai. Labiausiai šis projektas turėtų būti aktualus tiems, kurie jau šiek tiek primiršo anglų kalbos žinias, jų nenaudodami kasdieninėje kalboje. Sau naudingų pamokėlių turėtų rasti ir vyresniųjų klasių moksleiviai.

Visi užsiregistravę vartotojai turi galimybę gauti pamokėlęs elektroniniu paštu. Man asmeniškai tai labai patinka, nes asmeninį paštą tikrinu sau patogiu laiku, o tam tikrus žodžius ar frazes sudaroma galimybė išmokti ir neužvėrus pašto kliento – nereikia lankytis svetainėje.

Visas projektas, kartu su pamokėlėmis el. paštu, kurias jau paminėjau, yra suskirstytas į kelias dalis. Jas trumpai apibūdinsiu.

Trumpos pamokėlės

Trumpose pamokėlėse dažniausiai aiškinama tam tikros frazės ar žodžių junginio reikšmė ir situacijos, kuomet jis vartojamas. Puikus būdas praturtinti savo anglų kalbą.

Gramatika

Skiltyje gramatika galima peržiūrėti pamokas ir vėliau atlikti testą. Užkabina tai, kad testų rezultatus galima palyginti su kitais vartotojais.

Klausymas

Pateikiami garso įrašai (dažniausiai populiarių dainų) kartu su sudėtingesnių žodžių paaiškinimais.

Video pamokos

Rodomas video (kol kas yra tik kelionių kategorija), o po juo pateikiami angliški subtitrai, o dar žemiau – jau lietuviški.

Testai

Testai suskirstyti į atskiras kategorijas. Pirmoji – testas savo anglų kalbos lygiui sužinoti. Mega-testas – atsakinėjami klausimai iki pirmos klaidos. Taip pat galima atlikti skaitymo testus, žaisti žaidimą Hangman (Pakaruoklis) ir t.t.

Kodėl rašau apie šį projektą? Nes man jis labai patinka. Pamenu, buvau vienas pirmųjų jį išbandžiusių prieš daugiau, nei metus. Per šį laiko tarpą projektas tikrai ženkliai išsiplėtė. Savo anglų kalbos žiniomis dar negaliu didžiuotis, todėl smagu kai kuriuos dalykus prisiminti, o kai kuriuos išmokti.

2 comments on “Šiuolaikiškas būdas patobulinti anglų kalbos žinias – 100balu.lt”

  1. silvija Reply

    Naudojuosi kurį laiką ir iš tiesų esu patenkinta. Čia daug naudingos informacijos, lengvai ir aiškiai viskas suprantama. Viskas pateikia ne “sausuoju” būdu, o įdomiai, tad paprasčiau viską prisiminti. Taip pat visada galima testų pagalba pasitikrinti, ar stropiai mokinaisi. Taip, kad man patinka. Rekomenduoju 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *