Socialinių tinklų evoliucija Lietuvoje?

Dauguma jau būsite girdėję, kad Google paleido naują socialinį tinklą Google+. Kaip ir įprasta naujiems Google produktams, bandomoji versija reikalauja pakvietimo. Jei reikia – komentuokite įrašydami savo gmail adresą.

Kokia mano nuomonė? NUOSTABU. Facebook’as, lyginant su Google+, atrodo kaip vežimas, prieš automobilį. Problema tik ta, kad Facebook naudojasi visi, Google+ – beveik niekas. Nors, tiesa pasakius, aš esu labiau patenkintas 19 žmonių savo Google+ ratuose, nei 160 draugų Facebook’e. O apie techninį įgyvendinimą apskritai nekalbėsiu, viską galite pamatyti patys šiame demo.

Ta proga “sukūriau” paveikslėlį (apatinės dalies autorystė nežinoma), kurį matote įrašo viršuje.

21 comments on “Socialinių tinklų evoliucija Lietuvoje?”

 1. gymka Reply

  “Problema tik ta, kad Facebook naudojasi visi, Google+ – beveik niekas.”

  tu lygini service kuris beta versijoj(google+) ir facebook kuris veikia jau ilgą laiką:D tai savaime aišku jog naudotųjų skaičius skiriasi:)

 2. Justinas Reply

  Išsiunčiau visiems, parašiusiems, tačiau turiu nuojautą, kad Google užtaisė skylę, leidusią registruotis žmonėms, gavusiems share’intą postą į email’ą. Kas nors gavot?

 3. Audrius Reply

  Labas, labai norėčiau pabandyti ir aš, e-mail:aaudriuxs@gmail.com
  Ačiū 🙂

 4. Justinas Reply

  Vis gi dar yra ta skylė 🙂 Tik gali pasitaikyti kokio pusdienio užlaikymas, kol emailas ateina 🙂 Išsiųsta visiems 🙂

 5. reanimated Reply

  Na reikia pripažinti, kad hype’as, kurį sukėlė šis servisas vos tik startavęs į beta yra milžiniškas, o kadangi viskas išpildyta ypač gerai, tai manau projektas tikrai turėtų pasisekti. Manau pradžioj sulys visi IT geek’ai ir iškeis į facebook’ą, kaip kada kažkada pabėgo iš one, paskui juos seks ateis ir kiti, nors facebook’as niekur nedigs.

  Norėsiu ir aš pakvietimo, jei dar yra :j

 6. Rokas Reply

  Dar reiks pasistengt Google + norint aplenkti FaceBook populiarumu, tačiau kokybė bent jau man tai tikrai patiko. Ir bent kol kas nėra šiukšlyno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *