Žaidimas ir uždarbis – suderinama!

Šis mano įrašas nebus iš serijos “investuok ir uždirbk”. Galbūt labiau iš “smagiai žaisk ir uždirbk”. Vasario pradžioje sužinojau apie projektą SparkProfit, kuris neva “šiaip” moka pinigus už tai, kad atspėjate valiutų kursų pokyčius. Vienu sakiniu šią platformą galėčiau apibūdinti taip – tai visiškai nemokama prekiavimo platforma, leidžianti uždirbti geriausiems vartotojams.

Sąrašas galimų valiutų ir indeksų:

Spėjimo pavyzdys:

Principas labai paprastas – spėjate kils ar kris vienos valiutos kursas kitos atžvilgiu. Jei atspėjate, gaunate taškus. Surinkus virš 20 000 taškų gaunate dalį SparkProfit vartotojams skiriamų pinigų (proporciškai nuo jūsų turimų taškų). Pvz šią savaitę geriausieji dalinasi 959 dolerius. Aš, šiuo metu turėdamas netoli 40 000 taškų, pretenduoju šią savaitę gauti $1.97. Išmokėjimas vykstą į Paypal sistemą, surinkus 30 žaliųjų pinigų.

Kodėl ši kompanija moka savo vartotojams? Atsakymas labai paprastas – jie turi sistemą, kuri, remdamasi geriausiųjų spėliotojų spėjimais, automatizuotai prekiauja biržose. Dalis uždirbtų pinigų ir skiriama vartotojams. Taigi, uždarbis be jokių investicijų. Naršyklėje arba Android ar iPhone telefonuose.

Štai kaip sekasi šiuo metu geriausiam vartotojui:

Jeigu nuspręsite užsiregistruoti, padarykite tai per mano nuorodą, aš gausiu 10% bonusą priklausomai nuo jūsų uždarbio per pirmuosius metus.

1 comment on “Žaidimas ir uždarbis – suderinama!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *